Kamil Maciejewski

  • Studio
  • Photography
  • Wedding
  • Emotions
  • Modern

Vouchery Świąteczne 2022

voucher na sesję fotograficzną łódź

A gdyby tak podarować komuś zdjęcia?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie masz prezentu? Żółwik! Sam nie mam ich jeszcze kupionych 🙂
Mama 'wszystko już ma’, tata 'niczego nie potrzebuje’, przyjaciółka może i wszystkiego jeszcze nie ma, ale dostała już od nas takie cudowne prezenty przez ostatni rok, dwa, …siedem lat, że ciężko ją czymkolwiek zaskoczyć. Co zatem kupić, co będzie jednocześnie wyjątkowe, oryginalne i niepowtarzalne? Zafunduj im zdjęcia!

Momenty mijają, ludzie się zmieniają, też starzeją (osobiście ubolewam nad kolejnymi siwymi włosami 🙈). Prawda jest taka, że to właśnie fotografie uwieczniają to, co przemija i właśnie dzięki nim możemy zwizualizować sobie, co było pewien czas temu, znowu to poczuć, ponownie się uśmiechać.

Na jakie okazje warto zakupić bon prezentowy?

Może to być jedna z następujących okoliczności:
sesja jubileuszowa w ramach urodzin lub rocznicy,
sesja rodzinna z bliskimi, dzieckiem bądź pupilem,
sesja ciążowa, zwiastująca zbliżający się poród,
sesja narzeczeńska, upamiętniająca emocje zakochanych jeszcze przed ślubem,
sesja wizerunkowa, przedstawiająca fotografowaną osobę w kontekście jej działalności, talentu bądź pasji,
sesja komunijna, odbywającą się niebawem po uroczystości Komunii Świętej,
sesja Baby Shower bądź Gender Reveal Party,
sesja indywidualna, na własną okazję, czy nawet i bez okazji 🙃

Nigdy nie pozowałeś/nie pozowałaś, nie wiesz jak zachowywać się przed obiektywem?

To nie złego, bo w ramach prezentowanego vouchera konsultacja jest w cenie!
Wspólnie ustalimy:
jak wszystko zaplanować, aby przedstawić fotografowanych w jak najbardziej pozytywnym świetle,
jak lepiej pozować i bardziej podobać się sobie na zdjęciach,
jak wyeliminować stres przed byciem fotografowanym,
jaki dobrać strój, miejsce, czy też dodatkowe atrybuty,
– wszystkie inne pytania, które tylko nasuną się na myśl.

Gdzie zrealizujemy voucher?

Jestem osobą, która z doborem lokalizacji chętnie doradzi, choć najistotniejsze jest wpierw poznanie preferencji fotografowanych osób. Jedni lubią naturę, drudzy architekturę, a inni domowe zacisze. Najważniejsze jest, aby dobrać odpowiedni klimat, do charakteru sesji i sprawić, aby wszyscy czuli się komfortowo. Wiedzcie, że często proste rozwiązania są najlepsze i aby zrealizować ładną sesję, wystarczy przestrzenny pokój w Waszym mieszkanku bądź pobliska polana/lasek.

Ile czasu zajmuje sesja? Jak z dojazdami?

Sesje zdjęciowe zajmują około 1h, lecz słowo 'około’ jest tutaj kluczowe. Nie mam w nawyku poganiania, czy też patrzenia nieustannie na zegarek. Dodatkowo wszelakie przejazdy do 20 kilometrów od Łodzi biorę na swoją klatę 🙂

To ile będzie tych zdjęć i jak zostaną przekazane?

Otrzymacie minimum 25 zdjęć, które zostaną poddane pełnej obróbce kolorystycznej, retuszowi niedoskonałości, w tym również retuszowi skóry. Jeżeli okaże się, że 'fajnych’ zdjęć wyjdzie więcej, otrzymacie je również w cenie! Fotografie zostaną Wam udostępnione w formie elektronicznej, w maksymalnie dużych rozdzielczościach i bez żadnych dodatkowych znaków wodnych — są po prostu dla Was : )

Co jeszcze musimy wiedzieć?

  • Każdy z voucherów jest przygotowany w stylowej formie. Wydrukowany na papierze kredowym wysokiej jakości i zapakowany w elegancką kopertę.
  • Możliwe są wszelakie wydruki, od odbitek, przez obrazy, aż po fotoksiążki.
  • Cena obowiązuje do 31 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania limitu miejsc.

KOSZT: 500 zł

Zapisy odbywają się poprzez wiadomość prywatną, mailowo: studio@kamilmaciejewski.com bądź telefonicznie: 792682945.

Do zobaczenia!
Kamil

Regulamin:
1. Wszystkie Vouchery są dystrybuowane tylko i wyłącznie przez Kamil Maciejewski Studio i nie mogą być przedmiotem handlu.
2. Każdy z Voucherów obowiązuje na jedną sesję zdjęciową i może być wykorzystany jedynie w całości.
3. Minimalna liczba zdjęć, którą uzyska Obdarowany, wynosi 25. Wyjątkiem jest sesja wizerunkowa, przy której minimalna liczba zdjęć to 15.
4. Koszty dojazdu Fotografa do 20 km od jego miejsca zamieszkania, do miejsca, w którym ma odbyć się sesja, wliczone są w cenę. Koszty dojazdu względem dalszych odległości są ustalane indywidualnie.
5. Bez uprzedniej zgody Fotografa niedopuszczalnym jest przerabianie zdjęć w programie do obróbki graficznej czy poprzez kadrowanie, nakładanie na nie filtrów oraz zmianę kolorystyki — jeżeli coś wymaga poprawy, wystarczy dać znać Fotografowi, który chętnie pomoże! 🙂
6. Jeśli w miejscu, w którym ma odbyć się sesja, wymagana jest rezerwacja bądź zgoda na fotografowanie, odpowiedzialność za ich uzyskanie ponosi Obdarowany.
7. Jeżeli wykonanie sesji wiąże się z dodatkowymi opłatami, takimi jak: koszty biletów wstępu, dodatkowe opłaty za fotografowanie, koszty związane z aranżacją wnętrz i przygotowaniem miejsca do sesji, leżą one po stronie Obdarowanego.
8. W przypadku niewykorzystania Vouchera w terminie, zarówno Nabywcy, jak i Obdarowanemu, nie przysługuje zwrot kosztów.
9. Na życzenie Nabywcy możliwe jest również zakupienie Vouchera o wyższej wartości.
10. Voucher nie jest wymienny na środki pieniężne.
11. Zakup Vouchera jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.