Kamil Maciejewski

  • Studio
  • Photography
  • Wedding
  • Emotions
  • Modern

Co mnie wyróżnia?

LUDZKIE PODEJŚCIE
W dużej mierze stawiam na relacje międzyludzkie! Jeżeli jest flow między fotografem a osobami fotografowanymi, to połowę sukcesu mamy już za sobą!:)
PASJA
Naprawdę lubię to, co robię, a do tego staram się w swoim życiu zachować zdrowy balans między pasją a pracą. Dzięki temu, do każdego zlecenia mogę przystępować wypoczętym, pełnym energii i kreatywnych pomysłów.
KREOWANIE ŚWIATŁEM
Żadne ciemne, żółte, czy też małe pomieszczenia mi niestraszne. Posiadam swój sprzęt, dzięki czemu mam kontrolę nad światłem i sam mogę wybrać co, w danej sytuacji należy ukryć, a co zdecydowanie warto wyeksponować.
DMUCHANIE NA ZIMNE
Zawsze posiadam przy sobie minimum dwa aparaty, kopię zapasową na drugiej karcie pamięci i zapas akcesoriów. Bezpieczeństwo materiału traktuję priorytetowo.
NIE NARZUCANIE – DORADZANIE
Dbając o komfort pracy, nigdy nie narzucam swoich wyobrażeń. Nie zmienia to jednak faktu, że dużo doradzam, nakierowuję, a jeżeli wymaga tego sytuacja, załatwiam brakującą stylizację czy też zgodę na realizację sesji w nieszablonowej lokalizacji.
KRÓTKI CZAS REALIZACJI
Zależy Ci na terminowości? Świetnie się składa, bo mi również! Nie lubię kumulować sobie pracy, dlatego też staram się oddawać materiał tak szybko, jak to tylko możliwe. Zawsze informuję o finalnym czasie realizacji projektu, a w przypadku fotografii ślubnej przeważnie nie jest on dłuższy niż 1 miesiąc.
O mnie

Nazywam się
Kamil Maciejewski,
jestem fotografem.

Gdybym przyznał, że fotografia zainspirowała mnie sobą od pierwszego zetknięcia się z nią, to bym skłamał. Wykonywanie zdjęć kwiatów, czy też tworzenie sobie pamiątek z wakacji, owszem, jest na swój sposób ciekawe, ale często pomijany jest przy nich czynnik, który jest dla mnie bardzo istotny – czynnik ludzki.

Jestem normalnym człowiekiem, posiadającym własną rodzinę, odczuwającym emocje, człowiekiem z wieloma pasjami, takimi jak choćby żużel, rozwój osobisty, podróżowanie, czy miłość do zwierząt. Fotografia to jedna z nich, jednakże jedna z najważniejszych. Dlaczego? Jest ona sztuką, która potrafi wszystko połączyć. Upiększa świat, który na co dzień widujemy w szarych barwach, ukazuje to, co się dzieje nie w sekundę, a w 1/500 sekundy, uwiecznia momenty, które można odtwarzać, czuć ponownie, znowu się uśmiechać. Jest to dla mnie istotne. Relacje w miłej atmosferze, bycie ludzkim w tym co się robi, pozytywne nastawienie. Dzięki temu praca sama staje się pasją, a ja nie zamierzam się temu przeciwstawiać. Chcesz w tym uczestniczyć? Zapraszam Cię do poznania mojego świata nieco bliżej.

250 +
Zrealizowanych
projektów
177
Zadowolonych
klientów
7
Lat
doświadczenia
20%
SPRZĘTU

+

30%
POZOWANIA

+

50%
KREATYWNOŚCI

=

100%
GOTOWOŚCI

Uśmiech proszę! : )